o nás

O nás

Firma Autoplast-servis VM pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1992, kedy začala svoje podnikanie v automobilovom priemysle. Za tento dlhý čas jej pôsobenia nadobudla nespočetné množstvo skúseností, ktoré priamo súvisia s kvalitou vykonávaných úkonov. Firma si dokázala získať široké spektrum zákazníkov a auto servisov, ktorí spokojne využívajú ponúkané služby už od jej vzniku.

cena

Cena

Keďže plastové diely automobilov sú vyrobené z rôznych typov plastov a u každého nášho zákazníka je plastový diel poškodený iným spôsobom a v inom rozsahu, aj naša cena je flexibilná.

Cena sa teda odvíja od typu plastu opravovaného dielu a rozsahu poškodenia plastového dielu s ktorým je úzko spojený aj čas potrebný na opravu. Po zhliadnutí poškodeného dielu Vám vieme poskytnúť predbežnú cenu opravy, ktorá sa od skutočnej ceny bude líšiť maximálne o +- 15%.

doba opravy

Doba opravy

Tak ako cena aj doba zvárania je flexibilná a závislá od rozsahu poškodenia plastových dielov, avšak všetky opravy budú vybavené najneskôr do 3ch pracovných dní. Za príplatok, ktorého výška sa určuje priamo u nás v prevádzke(závisí od počtu objednávok, ktoré prevádzka momentálne má) je možná aj prednostná oprava (na počkanie), ktorá bude vybavená ihneď.

demontáž a striekanie

Demontáž a striekanie

Demontážne, nástrekové a lakovacie práce naša firma neponúka ale bez problémov ich vieme sprostredkovať cez servisné strediská s ktorými spolupracujem.

prosíme vás

Očistenie autodielov

Určitá časť plastových autodielov je vystavená vplyvom prostredia a počasia a preto Vás žiadame o odstránenie hrubých nečistôt, ktoré sú týmito vplyvmi spôsobené. Za pochopenie Vám ďakujeme.